Medzinárodné certifikáty

PRÁCA  -  ŠTÚDIUM  -  CESTOVANIE  -  MIGRÁCIA  -  MATURITA
 
 

Zoznam študentov, ktorí úpešne absolvovali medzinárodné jazykové skúšky počas štúdia v našej škole:

 

IELTS (International English Language Testing System)

2018

Daniela Flóriánová

2017

Michal Pándy
Zoltán Hanesz
Ádám Urbán
Daniel Koľ
Matej Schwartz
Juraj Mičko
Jakub Mach
Pavol Drotár
Róbert Balluch
Richard Blaško
Simona Borbeľová
Richard Adam Hrehor
Martin Pajonk
Peter Svoboda

2016

Ján Hradický
Maroš Hodor

2015

Michaela Hrehorová

2014

Lucia Flóriánová
Alica Ordošová
Marek Valko

2013

Matej Šelepský
Dominika Pelegrinová
Juliana Humeňuková
Thánh Tran Trung

 

CP (Certificate of Proficiency)

1996

Slavomír Čéplö

CAE (Certificate in Advanced English)

2018

Jakub Ivanecký

2016

Claudia Havranková
Lukáš Kostač
Zuzana Mičáková
Rebeka Rabatinová

2015

Silvia Dobránska
Ema Diószeghyová
Kamil Chalabala
Natália Tíziková

2014

Adam Bak
Jozef Nemec

2013

Barbora Murinová

2012

Jakub Fedorko
Richard Pisko
František Švec
Michal Šenitka
Patrik Turzák

2011

Gabriela Rjašková
Martin Čislák

2007

Radoslav Murin

2005

Cyril Sadovský

2004

Lucia Jedličková

2000

Gabriel Gaura
Marián Hôra

1994

Tatiana Mrážiková
 

FCE (First Certificate Examination in English)

2015

Monika Švecová

2014

Mária Orendáčová
Martin Koman

2013

Lejla Kudrová
Róbert Baláž
Alica Zsigrayová

2012

Dana Almášiová
Petra Kolniková
Peter Kvitkovič
Gabriel Lipčei
Daniela Properová
Tereza Spišáková
Matej Šelepský
František Švec
Mária Vargová
Nicolette Zavillová
Ivan Beninghaus
Dávid Lipkovič
Thánh Tran Trung

 2011

Tomáš Blaško
Šárka Guľašiová
Matej Kendra
Le Yen Hoa
Barbora Liptáková
Dominika Malejčíková
Viktória Margitová
Klaudia Pajdičová
Alica Piskorová
Katarína Vojtušová
Viktória Novická
Richard Halamka
Filip Biro
Matúš Dunaj
Michal Ďurovec
Denis Fedor
Miloslav Homer
Radovan Hnatič
Jozef Lelič
Sven Relovský
Miroslav Mašat

2010

Peter Baroš
Patrik Bittó
Martina Drenčaková
Zuzana Gáliková
Juraj Hajník
Diana Hnidiaková
Ivana Hudáková
Jana Kleščová
Tímea Kolárska
Lukáš Koštenský
Marián Macik
Dávid Matyšák
Monika Nosáľová
Miloš Poprocký
Maroš Sklenár
Mária Szabóová
Barbora Špaková
Róbert Tarabčák
Michal Tomčo
Tamara Varróová
Róbert Vasiliak
Ľudmila Veidnerová
Martin Vojtek
Tomáš Babej
Dávid Hvizdoš

2009

Alexandra Kováčová

2008

Lenka Blichová
Jaroslav Čermák
Iveta Gajdošová
Karolína Hanušovská
Veronika Rjašková
Ľuboš Simčák
Michaela Uljanová
Tereza Zeleňáková
Monika Karoľová
Peter Smolnický

2007

Zuzana Bedecsová
Barbora Demčáková
Lenka Juhászová
Róbert Kaleta
Peter Kudla
Lenka Kováčová
Ivana Malankevičová
Jana Mešterová
Zuzana Telepovská

2006

Michaela Dovicová
Alexandra Juríková
Ivana Marková
Veronika Szalontayová
Anton Vančo

2005

Eduard Exler
Mária Juraševská
Michal Jurík  

2004

František Albert
Petra Bokrosová
Ivana Bradová
Diana Dombrovská
Michaela Dovicová
Viktória Gregová
Martina Hamborská
Martina Harčarová
Jana Immerová    
Juraj Jonáš
Lukáš Kerner
Ľubica Koľová
Štefan Lipták
Lucia Makkayová
Michal Marko
Bianka Probalová
Lenka Reiffová
Rudolf Slávka
Kristína Šimková
Katarína Šlapková
Vladimír Turzák      
Stanislav Vandžura   

2003

Kristína Chválová
Andrea Harhajová
Michal Hlivka
Marcel Ištván
Lucia Jedličková
Lýdia Klapáčová
Dana Kočišová
Ivana Koľová 
Dalibor Kudla
Patrícia Neupauerová
Michaela Šarišská
Ján Tarnoci

2001

Juliána Dombrovská
Katarína Hendelová
Lucia Holodová
Lucia Jedličková
Miroslava Klenová
Dana Kočišová
Veronika Kopačková
Edita Szombathyová
Martina Župčanová

2000

Natália Dombrovská
Denisa Mihalovičová
Miroslava Murgáčová
Lenka Pavlíková
Eva Styková

1999

Lenka Kováčová
Katarína Leitnerová
Erik Seman
Daniel Šesták
Eva Tešinská
Jana Tomová               

1998

Lucia Beňová
Kristián Csach
Stanislav Čarnogurský
Peter Kerekeš
Blanka Kočiková
Jana Kropuchová
Peter Martin
Eva Mičaninová
Martin Petrovič
Jana Oroszová
Ján Rosa
Gabriela Sviatenková
Zuzana Tomagová

1997

Michal Čermák
Barbora Dombrovksá
Monika Jacošová
Alina Koudelková
Gabriela Kovalová
Róbert Vandlík

1996

Veronika Bajtošová
Zuzana Benkovská
Miron Cilli
Silvia Csákváriová
Martin Ferencei
Tomáš Hajman
Daniela Hanzóková
Aneta Hintošová
Marek Jakubčin
Vojtech Kavečanský
Darina Potocká
Martin Sabol
Monika Svobodová

1995

Peter Agyagos
Pavol Dorčák
Juraj Drahovský
Tomáš Ferko
Pavel Ivanko
Peter Jonáš
Kamila Kalafusová
Marietta Leitnerová
Slávka Matisková
Slávka Miklušová
Erika Nagyová
Jana Nyndinková
Lucia Závodníková

1994

Peter Baláž
Soňa Bodnárová
Kristína Čečková
Andrej Dombrovský
Ľudmila Lišková

 

PET (Preliminary English Test)

1994

Miriam Andrejčáková
Pavol Dorčák
Juraj Drahovský
Rastislav Húska
Pavel Ivanko
Kamila Kalafusová
Konštantín Lipatov
Slávka Matisková
Slávka Miklušová
Erika Nagyová
Jana Nyndinková
Margaréta Rychtáriková
Lucia Závodníková

 

City & Guilds

2013

Petra Gajdošová
Barbora Krausová
Igor Sivý
Ján Smeriga
Igor Rosocha
Peter Lipták
Ivana Cienka
Zuzana Kapitančíková
Michal Olšanský
Zuzana Gajdárová
Jana Dolhomutová
Nikola Zavatzká
Patrik Lengyel
Samuel Macko
Monika Molnárová
Dominik Vaszily
Miriam Moramová
Martina Manduľáková
Matúš Pačinda
Lukáš Prokein
Lucia Rožárová
Miroslava Rusnáková
Eva Stropkovičová
Alexandra Szanyiová
Simona Verešpejová
Jakub Zbojan

2011

Zuzana Balážová
Ivana Bosáková
Miroslava Gallová
Veronika Hunyadiová
Dávid Jusko
Martina Kašelová
Janka Krupová
Matej Mačingová
Lucia Mikuľáková
Michaela Takácsová
Katarína Valová
Jakub Tutko
Richard Dzurus

2010

Lukáš Koštenský
Denisa Méhešová
Zuzana Sleziaková
Jana Staničová
Dorota Volavková