Úspechy študentov v predmete dejepis



2018/2019

Adam Čabrák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Adam Čabrák

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda.

Martin Albert Gbúr

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Mladý Európan.

Martin Mikluš

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Mladý Európan.

Martin Mikluš

~ 1. miesto v regionálnom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Martin Mikluš

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda.

Peter Ridilla

~ Úspešný riešiteľ v medzinárodnom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Soňa Liptáková

~ Úspešný riešiteľ v medzinárodnom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Tomáš Chovančák

~ Úspešný riešiteľ v medzinárodnom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Tomáš Chovančák

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Mladý Európan.

Tomáš Chovančák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Tomáš Chovančák

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda.


2017/2018

Jakub Ivanecký

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Peter Ridilla

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii B.

Peter Ridilla

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Samuel Knut

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii A.

Simona Ičová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii A.

Tomáš Chovančák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii A.

Tomáš Chovančák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná súťaž gymnázií ČR a SR.

Tomáš Chovančák

~ 1. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii Z.

Tomáš Chovančák

~ 3. miesto v celoštátnom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii A.


2016/2017

Tomáš Chovančák

~ 2. miesto v celoštátnom kole súťaže Dejepisná olympiáda.

Tomáš Chovančák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda.


2015/2016

Ján Hradický, Matúš Pravda

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže SOČ.

Šimon Juhás

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii B.

Šimon Juhás

~ 7. miesto v celoštátnom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii B.


2011/2012

Filip Stripaj

~ Úspešný riešiteľ v medzinárodnom kole súťaže v dejepise. (fotky)

Michal Maxim

~ Úspešný riešiteľ v medzinárodnom kole súťaže v dejepise. (fotky)

Pavol Šimon

~ Úspešný riešiteľ v medzinárodnom kole súťaže v dejepise. (fotky)


2010/2011

Filip Stripaj

~ 5. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii A.

Jozef Maruščák

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii B.

Viliam Valent

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii B.


2009/2010

Dáša Horková

~ 4. miesto v Krajské kolo kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii A.

Marián Sedlák

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii A.

Piotr Sieniawski

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Dejepisná olympiáda v kategórii B.