Úspechy študentov v predmete biológia



2017/2018

Dominik Kopčak

~ 1. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Samuel Amrich

~ 4. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A projektová časť.


2016/2017

Bohuš Staško

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Dominik Kopčak

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže SOČ v kategórii Chémia, potravinárstvo.

Dominik Kopčak

~ 1:. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Dominik Kopčak

~ 3. miesto v medzinárodnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Jakub Vidricko

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Simon Švec

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Veronika Demčáková

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.


2015/2016

Bohuš Staško

~ 2. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Dominik Kopčak

~ 1. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Veronika Demčáková

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.


2014/2015

Ester Tomajková

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A projektová časť.

Eva Grundzová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Eva Grundzová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Marianna Pavlišinová

~ Účasť v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Peter Kuchta

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Roman Staňo

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Simon Švec

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Veronika Demčáková

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.


2013/2014

Daniel Ondra

~ Účasť v medzinárodnom kole súťaže Festival vedy a techniky.

Daniela Rudišinová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Eva Grundzová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Laura Shala

~ Čestné uznanie v medzinárodnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Laura Shala

~ Čestné uznanie v medzinárodnom kole súťaže IBO - Medzinárodná biologická olympiáda v Bali v kategórii A.

Peter Kuchta

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Roman Staňo

~ 4. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Veronika Demčáková

~ 4. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.


2012/2013

Daniela Rudišinová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Eva Grundzová

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Laura Shala

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Roman Staňo

~ 2. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Viera Michalová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Zuzana Gajdárová

~ Účasť v medzinárodnom kole súťaže Scientia Pro Futuro .

Zuzana Kapitančíková

~ Účasť v medzinárodnom kole súťaže Scientia Pro Futuro .


2011/2012

Daniela Rudišinová

~ Účasť v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Eva Grundzová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Laura Shala

~ 2. miesto v európskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Roman Staňo

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.


2010/2011

Dominika Pelegrinová

~ Účasť v celoštátnom kole súťaže Scientia Pro Futuro .

Dominika Pelegrinová

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B projektová časť.

Dominika Pelegrinová

~ Účasť v celosvetovom kole súťaže SJWP.

Juraj Hajník

~ 2. miesto v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

Laura Shala

~ Účasť v celoštátnom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B.

Michaela Šarická

~ Účasť v celoštátnom kole súťaže Scientia Pro Futuro .

Nicolette Zavillová

~ Účasť v celoštátnom kole súťaže Scientia Pro Futuro .

Nicolette Zavillová

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii B projektová časť.

Nicolette Zavillová

~ Účasť v celosvetovom kole súťaže SJWP.

Veronika Krmeská

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Biologická olympiáda v kategórii A.

 

2009/2010

Michaela Šariczká - 1. miesto v krajskom kole SOČ
Kristína Kičová 
- 1. miesto v celoštátnom kole BiO kategória A,vedomostno-praktická časť, bronzová medaila na IBO / medzinárodná BiO / v Južnej Kórei 
Mária Stratilová - 1. miesto v národnom kole EUCYS a účasť v Paríži
Juraj Hajník - 5. miesto v celoštátnom kole BiO kategória A, vedomostno-praktická časť 
Dominika Pelegrinová - špeciálna cena v národnom kole SJWP
Michaela Šáriczká - účasť na národnom kole EUCYS

2008/2009

Kristína Kičová - 5. miesto v celoštátnom kole BiO, účasť na medzinárodnom kole BiO :IBO v Japonsku
Mária Stratilová - Zlatá medaila na INEPO v Istanbule - Turecko
Mária Stratilová - 1. miesto v celoštátnom kole biologickej olympiády - projektová časť

2007/2008

Mária Stratilová- 4. miesto v celoštátnom kole BiO - posterovej časti
Kristína Kičová - 16. miesto v celoštátnom kole BiO kategória B, vedomostno-praktická časť 
Monika Karoľová - 7. miesto v celoštátnom kole BiO kategória B, vedomostno-praktická časť

2006/2007

Ervín Müller - 8. miesto v krajskom kole biologickej olympiády kategória A ,vedomostno-praktická časť ,
Judita Vancáková - 4. miesto v krajskom kole biologickej olympiády kategória A, vedomostno-praktická časť 
Veronika Szalontayová - 1. miesto v krajskom kole biologickej olympiády kategória A, v celoštátnom kole 7. miesto
Lukáš Verba - 18. miesto v krajskom kole biologickej olympiády kat. B, vedomostno-praktická časť 
Zuzana Juhásová - 13. miesto v krajskom kole biologickej olympiády kat. B, vedomostno-praktická časť 
Veronika Dancáková - 1. miesto v krajskom kole biologickej olympiády kat.B, vedomostno-praktická časť