Novinky v predmete občianska náuka

19 APR 2024
Olympiáda ľudských práv - celoslovenské finále - foto

Olympiáda ľudských práv - celoslovenské finále

V dňoch 16.-18. apríla 2024 sa konalo celoslovenské finále OĽP, v ktorom našu školu úspešne reprezentoval Matej Šoltés. V celkovom poradí je na 4. mieste a za úvahu na tému Prečo by mali alebo nemali mať volebné právo aj 15-roční? získal 3. miesto. Srdečne blahoželáme!

04 MAR 2024
Olympiáda sociálnej antropológie - foto

Olympiáda sociálnej antropológie

Naša žiačka Lucia Gečanová sa zapojila do zaujímavej niekoľkomesačnej Olympiády sociálnej antropológie a stala sa jednou z víťaziek. Srdečne blahoželáme!

21 DEC 2023
Medzinárodná filozofická olympiáda - foto

Medzinárodná filozofická olympiáda

V utorok 14. novembra 2023 sa na FF KU v Ružomberku konalo celoslovenské kolo Medzinárodnej filozofickej olympiády. Tomáš Semanič získal 3. miesto a postupuje do druhého kola v anglickom jazyku. Blahoželáme a držíme mu palce!

20 APR 2023
Olympiáda ľudských práv  - foto

Olympiáda ľudských práv

18. - 20. apríla sa konalo celoslovenské kolo Olympiády ľudských práv, v ktorom nás úspešne reprezentoval Matej Šoltés. Postúpil do finále a získal 12. miesto. Blahoželáme!

01 MAR 2023
Olympiáda sociálnej antropológie - foto

Olympiáda sociálnej antropológie

Slovenská asociácia sociálnej antropológie zorganizovala prvý ročník Olympiády sociálnej antropológie, v ktorej našu školu víťazne reprezentoval Patrik Sremaňák. K výhre blahoželáme!

07 DEC 2022
Olympiáda ľudských práv - školské kolo - foto

Olympiáda ľudských práv - školské kolo

V stredu 7. 12. 2022 sa konalo školské kolo OĽP. Na krajskom kole bude naše gymnázium reprezentovať Matej Šoltés. Držíme palce!

25 NOV 2022
Súťaž ECONOMIC CREATOR - foto

Súťaž ECONOMIC CREATOR

25. novembra 2022 sa konala súťaž stredoškolákov Economic creator, ktorú organizovala Ekonomická fakulta TUKE. Našu školu reprezentovali žiaci Hana Hvozdíková, Ema Kožejová, Samuel Tucík a Oliver Čurila a umiestnili sa ako družstvo na 1. mieste. Za úspešnú reprezentáciu im ďakujeme, blahoželáme k prvému miestu a držíme palce v medzinárodnom kole!

10 FEB 2022
Olympiáda ľudských práv - foto

Olympiáda ľudských práv

10. februára 2022 sa uskutočnilo krajské kolo Olympiády ľudských práv. Náš žiak Nicolas Popovič získal 5. miesto a postupuje do celoslovenského kola. Srdečne mu blahoželáme!Staršie >