Úspechy študentov v predmete geografia



2018/2019

Daniel Kalina

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda.

Hugo Halász

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda.

Marek Kuruc

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda.

Maroš Mešter

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda.

Matej Hanus

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže krajské kolo Geografickej olympiády v kategórii kategória Z.

Matej Hanus

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže celoštátne kolo Geografickej olympiády v kategórii kategória Z.

Max Martin

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže krajské kolo Geografickej olympiády v kategórii kategória A.

Max Martin

~ 4. miesto v celoštátnom kole súťaže celoštátne kolo Geografickej olympiády v kategórii kategória Z.

Peter Ridilla

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže krajské kolo Geografickej olympiády v kategórii kategória Z.

Radovan Lascsák

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda.

Samuel Knut

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda.

Tomáš Chovančák

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda.

Tomáš Chovančák

~ 3. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda.

Tomáš Chovančák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže krajské kolo Geografickej olympiády v kategórii kategória Z.


2017/2018

Dávid Ráthy

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii Z.

Nikola Svetozarov

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii Z.

Peter Ridilla

~ 2. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii A.

Peter Ridilla

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii Z.

Tomáš Chovančák

~ 1. miesto v celoštátnom kole súťaže celoštátne kolo Geografickej olympiády v kategórii kategória Z.


2016/2017

Dominik Kopčak

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategoŕia Z.

Jakub Pohly

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória Z.

Miroslava Hnatová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategoŕia Z.

Peter Ridilla

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória Z a A.

Peter Ridilla

~ 4. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória Z a A.

Šimon Juhás

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória Z.

Tomáš Chovančák

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória Z.

Tomáš Chovančák

~ 3. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategoŕia Z.


2015/2016

Veronika Rišková

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii Z.


2014/2015

Miroslav Novák

~ 3. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii Z.

Štefan Štec

~ 1. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii A.


2013/2014

Ján Hradický

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória A.

Ján Hradický

~ 5. miesto v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória A.

Miroslav Kulifaj

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategoŕia Z.

Miroslav Kulifaj

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategoŕia Z.

Miroslav Novák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategoŕia Z.

Miroslav Novák

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategoŕia Z.

Štefan Štec

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória A.

Veronika Rišková

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii kategória A.


2011/2012

Dominika Kolcunová

~ 2. miesto v medzinárodnom kole súťaže Geografická olympiáda v kategórii Z. (foto/diplom)

Školský rok 2016/2017
Geografická olympiáda - účasť a výsledky žiakov:
- v
krajskom kole -  kategória Z
1.miesto Peter Ridilla 1. A - postup do štátneho kola
2. miesto Tomáš Chovančák 1. A - postup do štátneho kola
4. miesto Dominik Kopčák 2. A
5. miesto Jakub Pohly 3.A
7. miesto Šimon Juhás 2.A
9. miesto Miroslava Hnatová 3.B

- v
krajskom kole -  kategória A
1. miesto Peter Ridilla - postup do štátneho kola


Školský rok 2015/2016

-
v celoštátnom kole
                                 - kategória B
7. miesto - Veronika Rišková 3. A   

 - v
krajskom kole -  kategória B
2. miesto - Veronika Rišková 3. A   



Školský rok 2014/2015
3. miesto v celoštátnom kole Kategória Z  -  Miroslav Novák 4. A



Školský rok 2013/2014

Geografická olympiáda - účasť a výsledky žiakov:

- v
školskom kole
- 22 žiakov do kategórie Z - 12 z nich postúpili do krajského kola
- 3 žiaci do kategórie A - 3 postúpili do krajského kola

- v
krajskom kole -  kategória Z
1. miesto  MIROSLAV NOVÁK 3.A - postup do štátneho kola

2. miesto  MIROSLAV KULIFAJ 2.A - postup do štátneho kola
úspešní riešitelia - Peter Vook 3.A, Jozef Spišák 3.A, Matej Schwartz 1.A, Michaela Kolcunová 4.C, Monika Kaľatová 1.B

                                  - kategória A
2.miesto  JÁN HRADICKÝ 2.D - postup do štátneho kola
3.miesto  VERONIKA RIŠKOVÁ 1.A - postup do štátneho kola
4.miesto  ŠTEFAN ŠTEC  2.A - úspešný riešiteľ

-
v celoštátnom kole
                                 - kategória A
5. miesto     
  JÁN HRADICKÝ 2.D

                                 - kategória Z
13. miesto      MIROSLAV KULIFAJ 2.A
16. miesto      MIROSLAV NOVÁK 3.A 





Geografická olympiáda v šk. roku 2012/2013 
Po úspešnej reprezentácii v krajskom a celoslovenskom kole žiačka MICHAELA KOLCUNOVÁ  4.C sa zúčastnila medzinárodného kola geografickej olympiády v Japonsku a získala striebornú medailu.


 


Dominika Kolcunová na Central - European International Geographic Olympiad získala STRIEBORNÚ medailu ako jednotlivec, BRONZOVÚ medailu ako člen slovenského družstva 


Dominika Kolcunová III.D postupuje na Central - European International Geographic Olympiad, ktorá sa bude konať 24 Augusta 2011 v Brne - Jedovnice, Czech Republic

8 - 9 Apríla - celoslovenské kolo Geografickej olympiády

     1. miesto - Michaela Kolcunová I.C, kategória CD - nominácia na medzinárodné kolo
     4. miesto - Dominika Kolcunová III.D, kategória Z - nominácia na medzinárodné kolo

2011/2012 - krajské kolo Geografickej olympiády - kategória CD

     1. miesto - Michaela Kolcunová I.C , postup do celoslovenského kola
 

2011/2012 - krajské kolo Geografickej olympiády - kategória Z

     1.miesto Dominika Kolcunová III.D , postup do celoslovenského kola
 

     úspešní riešitelia Patrik Turzák I.A, Marek Valko I.A, Ján Jursa I.A
 

2010/2011 - školské kolo Geografickej olympiády - kategória D

 1. miesto - Michaela Kolcunová 1.C , postup do krajského kola

                                                                                             - kategória Z ,  postup do krajského kola :

Dominika Kolcunová III.D, Patrik Turzák I.A, Marek Valko I.A, Ján Jursa I.A                       

2009/2010 - celoslovenské kolo 
                            4. miesto - Dominika Kolcunová 3.D - kategória C
                            4. miesto - Roman Lacko 4.B - kategória B
                    - krajské kolo
                            1. miesto - Dominika Kolcunová 3.D - kategória C
                            2. miesto - Roman Lacko 4.B - kategória B

                    - Stredoškolská odborná činnosť
                            1. miesto - Veronika Holečková  4.D - odbor 05 geovedy - krajské kolo
                            úspešný riešiteľ - Veronika Holečková 4.B - odbor 05 geovedy - celoslovenské kolo                            

2008/2009 -  celoslovenské kolo
                            6.miesto - Jana Onačillová 3.D (úspešná riešiteľka na celoslovenskom kole geografickej olympiády)

                    -  krajské kolo
                            2.miesto - Jana Onačillová 3.D
                            3.miesto - Roman Lacko 3.B

2007/2008 - celoslovenské kolo

                            1.miesto - Ján Olexa 3.E (nominácia na medzinárodné kolo)
                            2.miesto - Miroslava Šárová 3.C

                            Úspešná riešiteľka - Katarína Herpáková 3.D (SOČ)


                     - krajské kolo

                            1.miestoKatarína Herpáková 3.D (SOČ - odbor 05)

2006/2007 - celoslovenské kolo
                            1.miesto - Michaela Blahovská 3.B (úspešný riešiteľ stredoeurópskej geografickej olympiády v Látkach)

2005/2006 - medzinárodné kolo
                            Úspešná riešiteľka medzinárodného kola v Austrálii 
                            celoslovenské kolo                  
                            1.miesto - Michaela Dovicová 3.B
                            4.miesto - Marek Hudrík 3.B (medzinárodné kolo v Austrálií) postup do celoslovenského kola