Úspechy študentov v predmete chémia



2018/2019

Alex Blandón

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Dominik Kopčak

~ 13. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Jakub Popovič

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Júlia Jurčíková

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Marína Hluchá

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Matej Tomášek

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Miriam Magočiová

~ 11. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Oliver Petráš

~ 6. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Samuel Elischer

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Samuel Novák

~ 4. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Samuel Novák

~ Úspešný riešiteľ v medzinárodnom kole súťaže Mendelejevova medzinárodná chemická olympiáda.

Samuel Novák

~ 2. miesto v medzinárodnom kole súťaže Medzinárodná chemická olympiáda v kategórii A.

Simona Jacková

~ 6. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.


2017/2018

Alex Blandón

~ 8. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Dominik Kopčak

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Dominik Kopčak

~ 10. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Jakub Antala

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Jakub Antala

~ 9. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Marína Hluchá

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Miriam Magočiová

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Nórbert Kollár

~ 10. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Oliver Petráš

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Samuel Novák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Samuel Novák

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Samuel Novák

~ 6. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.


2016/2017

Dominik Kopčak

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Dominik Kopčak

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Dominik Kopčak

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Jakub Antala

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Jakub Antala

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Katarína Demčáková

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Martin Hrehor

~ 9. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Martin Tarasovič

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Miriam Magočiová

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Radomír Miščík

~ 7. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Radomír Miščík

~ 5. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Samuel Novák

~ 4. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Veronika Demčáková

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Veronika Demčáková

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.


2015/2016

Dominik Kopčak

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Jakub Antala

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Martin Budjač

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Martin Tarasovič

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Tímea Zvoláneková

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Veronika Demčáková

~ 3. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Veronika Demčáková

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.


2014/2015

Alexandra Vargová

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Erik Molnár

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Jakub Antala

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Roman Staňo

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Roman Staňo

~ 2. miesto v medzinárodnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Roman Staňo

~ 3. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Tímea Zvoláneková

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.

Veronika Demčáková

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.


2013/2014

Roman Staňo

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Roman Staňo

~ 4. miesto v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.


2012/2013

Daniel Ondra

~ 6. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Daniel Ondra

~ Úspešný riešiteľ v školskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Daniel Ondra

~ Účasť v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Ján Kyjovský

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Roman Staňo

~ 2. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Roman Staňo

~ 1. miesto v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii B.

Roman Staňo

~ Úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.

Silvia Dobránska

~ Úspešný riešiteľ v krajskom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii C.


2011/2012

Daniel Ondra

~ Účasť v celoštátnom kole súťaže Chemická olympiáda v kategórii A.
 

Talentovaní študenti našej školy roky uplatňujú svoj talent pri riešení úloh chemickej olympiády/ ChO/. Táto súťaž na základnej úrovni prebieha v domácom a školskom kole. Domáce kolo pozostáva z úloh teoretickej a praktickej časti, ktoré sú uverejnené na stránke www.iuventa.sk. Študenti, ktorí vyriešia domáce kolo, postupujú do školského kola, v ktorom riešia úlohy vypracované krajskou komisiou ChO. Najúspešnejší riešitelia postupujú do krajského kola. Riešenie úloh ChO prebieha v troch kategóriách:

kategória A:  3. a 4. ročník
kategória B: 2. ročník
kategória C: 1. ročník

Naši talentovaní študenti sa zúčastnili aj medzinárodných olympiád. Dobré meno školy v zahraničí šírili:

Jaroslav Rosenberger - v r. 1993 v Taliansku získal Diplom- víťaz Kanizarových reakcií
Martin Walko - v r.1994 v Nórsku získal bronzovú medailu
Martin Walko - v r. 1995 v Číne získal striebornú medailu
Roman Staňo - v r. 2014 v Hanoji získal bronzovú a v r. 2015 v Baku striebornú medailu