Schránka dôvery

Možno ste už zažili ten pocit, že ste prežívali náročnejšie obdobie a vraveli ste si, že by bolo celkom fajn sa o tom s niekým nezainteresovaným porozprávať. Avšak ísť osobne za psychológom, či napísať mail chcelo príliš veľkú dávku odvahy a tak ste to nechali tak. Preto vám chceme ponúknuť možnosť podeliť sa o svoje otázky, ťažkosti či dilemy anonymnejšie.

Poznáte aplikáciu Sli.do? Ide o stránku, kde je možné hlasovať, pýtať sa či robiť kvízy bez toho, aby ste sa tam prihlasovali či inak uvádzali svoje osobné údaje.

Rozhodla som sa túto platformu využiť na ponúknutie anonymných konzultácii cez kliknutie na tento link: https://app.sli.do a zadanie kódu: 088566

Dostanete sa do časti s názvom Pýtajte sa. Ponúka sa vám tak možnosť spýtať sa akúkoľvek otázku, či pozdieľať sa so svojím trápením bez toho, aby ste museli uviesť svoje meno (ak však chcete, stále ho tam napísať môžete). Ja sa vám bude snažiť čím skôr a čo najvhodnejšie odpovedať. Rovnako si budete môcť pozrieť aj ostatné otázky iných ľudí a odpovede na ne.
Niektoré veci je možno ťažké vysloviť alebo o nich písať neanonmymne. Z tohto dôvodu vznikol tento online priestor. Preto ho v prípade potreby neváhajte využiť