24 FEB 2020

Knižný SWAP u nás

V polovici februára na našej škole po prvý raz prebehol knižný swap, alebo inak výmena kníh. Výsledkom sú knižné poličky na chodbách prístupné pre každého.

Knižný SWAP u nás - foto

Milí Poštováci,v polovici februára sa na našej škole konal knižný swap, výmena kníh. Sme veľmi radi, že ste sa zapojili a priniesli nám svoje knižky. Vedzte, že ste týmto dopomohli k záchrane našej planéty, rovnako ste svojím peňažným príspevkom pomohli chorým deťom v nemocnici, ktoré potrebujú nové prístroje na rehabilitáciu. Ďakujeme vám za vašu účasť. Za odmenu sme pre vás prichystali knižné poličky, ktoré nájdete na druhom poschodí. Môžete do nich prispieť svojimi nepotrebnými knihami a vziať si nejaké nové alebo si iba skrátiť chvíľku v škole čítaním nových príbehov. Ak by ste mali záujem prispieť peniazmi pre deti do nemocnice nájdete nás v III. E. Laura Mihaliková a Katka Benková