21 DEC 2016

Vianočná charitatívna burza(foto)

V predvianočnom čase sa na našej škole konal štvrtý ročník charitatívnej burzy hand-made výrobkov, z ktorej výťažok sme opäť venovali n.o. Svetielko pomoci, ktorá poskytuje pomoc onkologicky chorým deťom a ich rodinám.

Vianočná charitatívna burza - foto

V dňoch 15. a 16. decembra 2016 sa študenti, rodičia a učitelia našej školy zapojili do Vianočnej charitatívnej burzy, čím vytvorili príjemnú predvianočnú atmosféru a zároveň pomohli dobrej veci. Už po štvrtý raz sme pripravili hand-made výrobky, ktoré si v podobe drobných darčekov našli adresátov pod mnohými vianočnými stromčekmi. Novinkou tento rok bol predaj koláčov a vianočného punču, ktorý sa stretol s priaznivým ohlasom. Burzu organizačne zabezpečovali pani profesorky Ostricová, Balážiková a Görcsösová a študentky Patrícia Barbora Šebíková, Zuzka Šalatová, Veronika Mattová z III.C, Dia Pankuchová, Zuzka Pristašová zo IV.E a svojou prácou prispeli pani profesorky Halászová, Kovářová, Molokáčová, Kažimírová, Karchňáková, Ihnatková a pán profesor Blahovský a tiež Monika Farkasová z II.C a Michaela Bakšiová z I.D. Výnos z burzy bol vďaka všetkým zúčastneným krásnych 368,90€, za čo srdečne ĎAKUJEME :) Peniaze sme po dohode s pani riaditeľkou n.o.Svetielko pomoci Mirkou Hunčíkovou vložili na účet organizácie a budú za ne zakúpené zdravotné a hygienické potreby pre činnosť Detského mobilného hospicu a tiež pre detských pacientov na oddelení Detskej onkológie a hematológie v DFNsP KE. Viac o činnosti Svetielka pomoci sa môžete dozvedieť na www.svetielkopomoci.sk a na FB stránke 
Svetielko Pomoci n.o. - Pre deti z onkológie. Nájdete tam odkaz aj na našu akciu.