15 APR 2024

Chemický náboj 2024

V piatok 12. apríla 2024 sa v Bratislave na pôde Prírodovedeckej fakulty UK uskutočnil v poradí druhý ročník súťaže tímov v chémii - Chemický náboj. Našu školu reprezentovali dva tímy.

Chemický náboj 2024 - foto

Pre obrovský záujem žiakov bol počet tímov limitovaný na jeden tím za školu v každej kategórii. Našu školu v seniorskom tíme reprezentovali žiaci Klaudia Sýkorová, Pavol Alexander Komloš (obaja IV.A), Martin Horčík (III.C) a Matej Kočík (II.A) a v konkurencii 40 tímov z celej republiky sa umiestnili na krásnom 2. mieste. Juniorský tím v zložení Filip Krokavec, Adam Ilčík (II.A), Šimon Stripaj (II.B) a Samuel Jeník (II.D) obsadil taktiež v konkurencii 40 tímov obdivuhodné 8. miesto. K úspechu všetkým blahoželáme a veríme, že nadobudnuté skúsenosti zúročia aj v ďalšom ročníku súťaže. 

Výsledky – Chemický Náboj (naboj.org)